RECIPIENT
RECIPIENT
AWARD
Bette Leake Memorial
Laurentian U. Music Dept.
Chrissie Nemis Memorial
Pansy Mg Memorial
Eglantine Rouleau Memorial
Norma Pepin Memorial
Laurentian U. Music Dept.
Twin Sudbury Award
Schell-Arrowsmith Award
Laurentian U. Music Dept.
Nigel Robbins Memorial
Paul Ellis Memorial
Schell-Arrowsmith Award
Kiwanis Club of Sudbury
Muriel E. Holford Memorial
Rainbow District School Board
John (Jack) Richer Memorial
Estelle Scappatura Award
Rainbow District School Board
Laurentian U. Music Dept.

Jack Kehoe Memorial
Rainbow District School Board
Kiwanis Club of Sudbury
Jack Kehoe Memorial
Rainbow District School Board
Kiwanis Club of Sudbury
Bel Canto Chorus
Estelle Scappatura
Kiwanis Club of Sudbury
Rainbow District Shool Board
Dante Mullin Santone (m.theatre)
Gergely Szabo (guitar)
Elizabeth Arrowsmith (strings)
Lijiawen (Maggie) Fu (piano)
Bailey MacLennan (piano)
Angelina Wang (piano/voice)
Kaitlynn Anderson-Butcher (voice)
Marymount Academy String Ensemble
Jennessa Clark (strings)
Olivia Jacot de Boinod (piano)
Jean-Paul II Recorder Ensemble
Kerry Yang (piano)
Peter Cadonic (strings)
Sophie Leduc (piano)
Julia Hayden (piano)
R. H. Murray Recorder Ensemble
Trevor Meek (piano)
Brooke Palladino (m. theatre)
Lilah Jacklin-Warry (piano)
Sophia Cecutti (piano)
MacLeod Mustang Percussion Ens.
Logan Koski (guitar)
Kaylee Ross (m. theatre)
Brandon Wong (percussion)
Kate Ye and Lillian Li (piano duet)
Raili Lafreniere (piano)
Ella Koskela (m. theatre)
Catena Hayden (piano)
Aidan Kallioinen (piano)
Bosco Ducharme (recorder)
Jamie Gooch (voice)
Patrick Yasko (guitar)
Emerson Berglund (brass)
MacLeod Public School Concert Band
Marymount Academy Sr. Concert Band
Jacob Zhong (piano)
Amy Godin (voice)
Dante Mullin Santone (voice)
Tia Kontoniemi (voice)
Remi Fortin (guitar)
Hannah Crawford (voice)
Lockerby Composite Concert Band
Cambrian College Guitar Orchestra
Jennae Tomalty (voice)
John Guido
Ryan Oram
Young Sudbury Singers
Sudbury Youth Orchestra
William Martin
Emma Pennell
Algonquin Rd. Public School Choir
Noah Gonder
Gillian Zerwer
Alexandria Richards
Alexander Wichoski
Jonah Gonder
North Winds
Lasalle Sec. School Guitar Ensemble
Marymount Academy Jazz Band
Clara Gonder
Sudbury Opera Guild
ORMT Award
Ladies of Kaleva Award
Rainbow District School Board
Xi Master Beta Sigma Phi
Muriel E. Holford Memorial
Bel Canto Chorus
Chrissie Nemis Memorial
Elizabeth Barrett Browning IODE
Sudbury Guitar Society
Chrissie Nemis Memorial
Alan Biggs Memorial
Music Teachers Award
Gwen Robbins Award
Cambrian College Music Faculty
Emil First Concerto Award
Elizabeth Barrett Browning IODE
Lockerby Fund Award
Music Teachers Award
Shinton Family Music Award
Elementary School Choir Award
Paul Ellis Memorial
Mervyn Priest Memorial
Louise Innes Memorial
Cambrian College Music Faculty
Queen V. Hawke Memorial
Muriel E. Holford Memorial
Steven Leonard Memorial
Elizabeth Barrett Browning IODE
Aimee Leonard Memorial
AWARD
AWARDS
Kiwanis Club of Sudbury
469 Bouchard St., c/o Suite 211, Sudbury, ON P3E 2K8, sudburykiwanis@gmail.com
2018 Provincial Nominees (OMFA)